O mně

Můj životní příběh je ovlivněn slunečním znamením Lva a Býkem (ascendent). Celkově převládá v mém osobním nastavení živel ohně, takže se snažím o doplnění vody, země a vzduchu, aby vše bylo v rovnováze :-). Dostala jsem od života mnoho darů, za které jsem neskonale vděčná. Největšími a nejvzácnějšími dary jsou pro mě moji synové a manžel, kteří mě stále učí něčemu novému. Potkala jsem a stále potkávám mnoho vzácných lidí, kterým také děkuji za životní inspirace. 


Můj životní příběh je ovlivněn slunečním znamením Lva a Býkem (ascendent). Celkově převládá v mém osobním nastavení živel ohně, takže se snažím o doplnění vody, země a vzduchu, aby vše bylo v rovnováze :-). Dostala jsem od života mnoho darů, za které jsem neskonale vděčná. Největšími a nejvzácnějšími dary jsou pro mě moji synové a manžel, kteří mě stále učí něčemu novému. Potkala jsem a stále potkávám noho vzácných lidí, kterým také děkuji za životní inspirace. 

Kreativní tvorba

aneb tvoření rukama ze všeho možného. Stále mě baví zkoušet nejrůznější techniky, od upcyklačních (kávové kapsle, papír, plasty) přes tradiční jako jsou pletení, háčkování, šití, paličkování až k nejrůznějším jako jsou origami, quilling, pájení nebo výtvarné techniky všeho druhu. Již několik let spojuji tvoření mandal jako výtvarné vyjádření spolu s terapeutickými technikami (tvorba záměru, pomoc ve složitých situacích).

Osobní rozvoj

Osobní rozvoj se dnes jako módní termín skloňuje všude, je moderní mít kouče na cokoliv, nechat si zpracovat horoskop, chodit na nejrůznější konstelace. Jsem ráda, že je dnes taková doba, kdy si každý může vybrat svoji cestu, to, co jemu nejlépe vyhovuje a co ho obohacuje. Pro mě jsou na mé cestě jako nejvzácnější drahokamy setkání s některými úžasnými lidmi. Děkuji za to, že si mě vybrali za mámu moji synové, kteří mě mnoho naučili a mnohým obdarovali, bez nich bych nebyla úplná. Děkuji za setkání s Marií Madeirou, která mi ukázala lehkost bytí a jejíž úžasné metody jsou inspirací pro mnoho lidí. Jsem vděčná za setkání se Sárou, která mi ukázala Tarot ve své jedinečnosti, hloubce i pokoře a díky které miluji karty jako skvělého průvodce svým životem. Na své cestě za poznáním jsem měla možnost zkusit také alternativní medicínu, vyzkoušela jsem si, jak skvěle funguje homeopatie, akupunktura, reiki a další přírodní a nám vlastní systémy. Velkou životní zkušeností je pro mě založení Akademie vědomého občanství, projekt, u kterého jsem mohla být od samých začátků. Těší mě být průvodkyní žen při setkáních v ženském kruhu.