O mně


Narodila jsem se ve znamení Lva a do toho s ascendentem v Beranu, což samo o sobě dodalo mé životní cestě mnoho zářivých a také ohnivých momentů, rozhodnutí a prožitků. Také mnoho třaskavých a výbušných. Vystudovala jsem ekonomii, ale za osudové považuji své vzdělání a poznávání v oblasti Tarotu, numerologie, kabaly, homeopatie, tantrické jógy, práce s energiemi a dalších zajímavých oborů a nauk. Jsem vděčná za svůj život a vše, co mi přichází, přijímám s vděčností a láskou. Během posledních let jsem dostala příležitost v rámci osobního rozvoje pořádat ženské kruhy a setkání žen na různá témata související se ženstvím a díky tomu se také já krásně rozvíjím. Dalším velkým tématem mého života je tvoření a kreativita, které se v mém případě projevují v tvoření z papíru všeho druhu (quilling, origami, květiny z papíru, přáníčka), výrobě šperků z nejrůznějších materiálů, malování mandal a tancování (zcela intuitivním). Ráda pořádám různé kreativní dílničky, kde s ostatními ženami tvoříme krásné věci. Miluji svého manžela a naše dva, dnes už dospělé syny.

Kreativní tvorba

Moje tvoření je spojeno úzce s mojí probuzenou ženskou sílou a energií, inspiruje mě každý den, ráda zkouším nové techniky a neotřelé nápady. Tvořím ze všeho možného od novinového papíru přes provázky a přírodniny až po pet láhve. Je úžasné, jaké krásné květiny se dají vytvořit z nejrůznějších druhů papíru, jako úžasně originální šperky vzniknou z origami nebo jak nádherně působí náušnice nebo brož z pet láhví. Doufám, že na toto místo budu postupně ukládat fotografie výrobků. Pokud budete mít chuť, nechte se inspirovat.

Osobní rozvoj

Osobní rozvoj se dnes jako módní termín skloňuje všude, je moderní mít kouče na cokoliv, nechat si zpracovat horoskop, chodit na nejrůznější konstelace. Jsem ráda, že je dnes taková doba, kdy si každý může vybrat svoji cestu, to, co jemu nejlépe vyhovuje a co ho obohacuje. Pro mě jsou na mé cestě jako nejvzácnější drahokamy setkání s některými úžasnými lidmi. Je to můj milovaný manžel, který je zároveň partnerem mé duše a je krásné cítit, jak náš vztah roste a vyvíjí se v něco stěží popsatelného. Děkuji za to, že si mě vybrali za mámu moji synové, kteří mě mnoho naučili a mnohým obdarovali, bez nich bych nebyla úplná. Děkuji za setkání s Marií Madeirou, která mi ukázala lehkost bytí a jejíž úžasné metody jsou inspirací pro mnoho lidí. Jsem vděčná za setkání se Sárou, která mi ukázala Tarot ve své jedinečnosti, hloubce i pokoře a díky které miluji karty jako skvělého průvodce svým životem. Můj život by nebyl úplný bez kamarádek a přítelkyň, se kterým jsem mohla a mohu sdílet „ženské téma“, děkuji jim. Na své cestě za poznáním jsem měla možnost zkusit také alternativní medicínu, vyzkoušela jsem si, jak skvěle funguje homeopatie, akupunktura, reiki a další přírodní a nám vlastní systémy. Jako zásadní objev mého života se objevila známá pravda, že vše ve svém životě si tvoříme sami, že je jenom na nás, jaký život žijeme a že základem je přijetí vlastní odpovědnosti. Teď momentálně organizuji a vedu setkávání žen v ženských kruzích na různá témata (rovnováha čaker, archetypy ženského cyklu, přijetí ženského principu) a jsem ráda, že se mohu tímto způsobem spojovat se svým posláním.